Hakkımızda

ErasmusRehberi‘nin kuruluş amacı, kişilere yerel, ulusal ve uluslararası projeleri, yurt dışı staj fırsatlarını, seyahatle ilgili olanakları, uygun bilet fırsatlarını ve kariyer planlamalarına katkı sağlayacak fırsatları sunmaktır. Platform, fırsatların görünürlüğünü ve yaygınlaştırılmasını hedeflemekte ve kullanıcılar için erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Binlerce takipçi bugüne kadar bu fırsatlardan yararlanmıştır.

ErasmusRehberi, daha önce hiç katılmamış dezavantajlı kişileri dahil etmeyi ve fırsatları ulaştırmayı amaçlamaktadır. Fırsatların herkes tarafından erişilebilir olmasını hedeflerken, yaygın öğrenim ile gençlerin yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

ErasmusRehberi, Erasmus+ projeleri dışında da yerel, ulusal ve uluslararası projeleri, yurt dışı staj fırsatlarını, seyahatle ilgili olanakları, uygun bilet fırsatlarını ve kariyer planlamalarına katkı sağlayacak fırsatları paylaşmaktadır.

ErasmusRehberi‘nin Instagram sayfasında öne çıkan hikayelerden bazılarını “Sizden gelenler” başlığı altında görebilirsiniz.

Erasmus Rehberi